Qendër e programit FamilySearch

Reynosa Mexico FamilySearch Center

MERRNI UDHËZIME PËR DREJTIM

Informacioni

MX_Reynosa@familyhistorymail.org
Av. Virreyes 100
Los Virreyes
Reynosa Ciudad, Tamaulipas 88620
MERRNI UDHËZIME PËR DREJTIM

Oraret

SABADO 10:00AM-2:00PM Y DOMINGOS DE 4:00PM-8:00PM; LUNES A VIERNES CERRADO

Shërbimet

  • Spoken Languages: Spanish

Si është një qendër e programit FamilySearch?

Qendrat e programit FamilySearch gjenden në shumë lloje godinash, si kisha ose biblioteka. Ato janë të hapura për publikun dhe ofrojnë qasje te dokumentet ekskluzive dhe përdorim falas të teknologjisë. Personeli është i trajnuar për t’ju ndihmuar të kërkoni dhe bëni zbulime për familjen.
MËSONI MË SHUMË
Një grua duke marrë ndihmë nga një vullnetar në një qendër të programit FamilySearch.