Qendër e programit FamilySearch

El Tigre Venezuela FamilySearch Center

MERRNI UDHËZIME PËR DREJTIM

Informacioni

VE_ElTigre@familyhistorymail.org
AV FERNANDEZ PADILLA C C ZARAZA
El Tigrito, Anzoategui 6054
MERRNI UDHËZIME PËR DREJTIM

Oraret

Sabado 08:00 AM A 05:30 PM Domingo 01:00 PM A 06:30 PM

Shërbimet

  • Spoken Languages: Spanish

Si është një qendër e programit FamilySearch?

Qendrat e programit FamilySearch gjenden në shumë lloje godinash, si kisha ose biblioteka. Ato janë të hapura për publikun dhe ofrojnë qasje te dokumentet ekskluzive dhe përdorim falas të teknologjisë. Personeli është i trajnuar për t’ju ndihmuar të kërkoni dhe bëni zbulime për familjen.
MËSONI MË SHUMË
Një grua duke marrë ndihmë nga një vullnetar në një qendër të programit FamilySearch.