Qendër e programit FamilySearch

Castellammare Italy FamilySearch Center

MERRNI UDHËZIME PËR DREJTIM

Informacioni

IT_Castellammare@familyhistorymail.org
Via Alcide de Gasperi, 245
Castellammare Di Stabbia, Napoli 80053
MERRNI UDHËZIME PËR DREJTIM

Oraret

Per appuntamento tramite whatsapp +39 3332071055

Shërbimet

  • Spoken Languages: Italian

Si është një qendër e programit FamilySearch?

Qendrat e programit FamilySearch gjenden në shumë lloje godinash, si kisha ose biblioteka. Ato janë të hapura për publikun dhe ofrojnë qasje te dokumentet ekskluzive dhe përdorim falas të teknologjisë. Personeli është i trajnuar për t’ju ndihmuar të kërkoni dhe bëni zbulime për familjen.
MËSONI MË SHUMË
Një grua duke marrë ndihmë nga një vullnetar në një qendër të programit FamilySearch.